Наші переваги

Переваги дверей VPorte Doors by Vasyl Pinchuk Технологія Композитна дверна коробка із масиву деревини. Композитні деталі обв’язування полотна із масиву деревини. Всі деталі дверей у розмірі із забарвленими торцями. Заводське врізання фурнітури перед обробкою виробів. Роздільна фарбування всіх деталей полотна, що ізолює від проникнення вологи. Складання полотна на механічному надміцному з’єднувачі без використання клею, що гарантує стабільність геометрії полотна на весь період експлуатації (технологія VP JR 512).

Розбирання полотна дозволяє вносити зміни в дизайн виробу з часом та моди з мінімальними витратами. Розбирання полотна дозволяє проводити заміну деталей за можливих механічних пошкоджень без транспортування на фабрику виробника (не гарантійний ремонт). Особлива конструкція полотна не включає деталей багету, що виступають з площини, що гарантує безпеку при транспортуванні, зменшує вартість упаковки виробу. Доступна опція захисного шару лаку, що оберігає від впливу ультрафіолетових променів, що змінюють колір, а також пошкодження кольорової емалі, скорочуючи витрати на дорогу реставрацію.

 
 

Використовувана фурнітура

Двері комплектуються лише сертифікованими петлями, що пройшли випробування з ресурсом 200 000 циклів. Доступні в 3 варіантах: карткові, круті, прихованого монтажу.
Дверні замки Італійського заводу AGB.
Автоматичні поглинаючі пороги, що вбудовуються в полотно.
Амортизатор полотна Geze Active Stop, що забезпечує м’яке замикання зупиняючи рух стулки, фіксують полотно у двох положеннях. Захищає від можливого затискання пальців рук, різкого замикання від протягів, ударів об стіну.
Магнітний обмежувач ходу полотна. Служить для фіксації полотна у відкритому положенні, а також запобігає можливим ударам ручкою дверей об стіну.

Асортимент.

VPorte виготовляє 28 моделей міжкімнатних дверей.
VPorte виготовляє вхідні дерев’яні двері товщиною 80 мм.
Для комплексного рішення підприємство виготовляє меблі, а також елементи інтер’єру.

Термін служби гарантії виробника.

Технологія та матеріали у виробництві дверей, припускають експлуатацію десятки років. Абсолютна ремонтопридатність виробів. При знаходженні деталей дверей занурених у воду стійкість до руйнування 24 години без наслідків руйнівного характеру

Гарантія підприємства:

15 років на конструкцію виробу (геометрія, тріщини)
7 років на стійкість лакофарбового покриття
7 років на роботу фурнітури (замки, петлі)

Продукція, вироблена з січня 2019 року, забезпечена опцією викупу дверей виробником, що пройшли експлуатацію, з виплатою до 30% від суми придбаної продукції. При заміні на нові моделі вартість зменшується на 40%.

Бренд та ексклюзивність.

Двері VPorte це дрібносерійне виробництво ручної роботи, що формує їх зовнішній вигляд, відмінний від масового випуску продукції. Кожен виріб маркується ідентифікаційним номером з характеристиками матеріалів, що дозволяє безпомилково робити ремонт у разі потреби.
Дизайн продукції та технології, розробляється в КБ фабрики з безпосередньою участю власника компанії.

Ви отримаєте більше, ніж очікуєте!
З повагою Василь Пінчук.